gegli

یاقوت هایی از جنس حرف

× حرف های من ...شما ...و یاقوت
×

آدرس وبلاگ من

yaghot.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/yaghot2012

احساس تنفر از رنگ ها

اگر از هر کدام از این رنگها متنفرید میتواند نشانگر این موضوع باشد که :

قرمز: بسیار دلواپس و ناامید هستید .شاید هم از خستگی و ضعف جسمی رنج میبرید .امکان دارد که در روابط جنسی و حتی در موقعیت اجتماعی شکست خورده باشید .اما مشگل واقعی تان این است که همیشه دنبال هدف های بزرگ و غیر عملی میروید و وقتی هم که شکست میخورید در لاک خود فرو میروید .چه عیبی دارد که دنبال یک زندگی معمولی باشید .؟باید این دو موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید .اگر معیار موفقیت ..ثروت بود....پس ثروتمندان میبایست خوش بخت ترین ادمها باشند که معمولا این طور نیست .
نارنجی : به خاطر عمر و سالهایی که به بطالت تلف کرده اید بر خود خشم دارید ولیک یادتان نرود که فقط شما نیستید که مسئولیت همه بدبختی های دنیا را بر دوش دارید اگر بتوانید مشکلات خصوصی خود و خانواده تان را حل کنید .مطمئن باشید که خیلی زرنگید .
آبی : از زندگی و یکنواختی آن خسته شده اید .احتیاج به تنوع و هیجان دارید و به همین زودی هاست که قید و بند های زندگی را از هم خواهید گسست .در دوره ای هستید که احساس میکنید دلتان میخواهد همه چیز را تغییر بدهید و دستی بر سر و صورت خود بکشید و شاید هم فرم موها را عوض کنید و لباستان را تغییر بدهید .
زرد: بسیار حساس و بد بین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن بدتان می اید و برایتان قابل هضم نیست گه یک حکومت میلیون ها دلار خرج رفتن به کره ماه را بکند در حالی که کره زمین پر از انسانهای مستحق کمک میباشد .مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی می یابد .
سفید: اگر شما از سفید متنفرید یا اگر هاله مغناطیسی دور بدن تان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید بگوییم در اسرع وقت با روان پزشک یک تماس داشته باشید .
سیاه: فکر میکنید در دنیا بدی وجود ندارد .فکر میکنید بدبختی فقط افسانه است و به کره زمین ربطی ندارد .خودتان را کامل میدانید و سعی میکنید که اشتباه نکنید ولی اگر مرتکب اشتباه شدید هرگز اعتراف نخواهید کرد .
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390 - 3:15:27 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت

آخرین مطالب


آدم نداشته


زن


سال نو مبارك عزيزانم


با وحشتناک‌ترین فرودگاه‌های جهان آشنا شوید


یکی بود .. رفت .... و زندگی ادامه دارد بی او ...بی من ....بی تو


این کارها را در حق خودتان انجام ندهید


نامه دختری زیبا به مرد ثروتمند آمریکایی


اگــر جهان یــک دــده صــد نفری بــود


شايد ما به سرعت از بچگيمان دور شديم ....


احساسي ترين مردم دنيا كدامند ؟


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

370908 بازدید

74 بازدید امروز

49 بازدید دیروز

412 بازدید یک هفته گذشته

Powered by gegli.com

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

این وبلاگ به وسیله شبکه اجتماعی نخبگان گوهردشت (گگلی) ایجاد شده است

برای ااطلاعات بیشتر و عضویت در اولین شبکه اجتماعی ایران اینجا را کلیک کنید

ورود به گوهردشت