×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

یاقوت هایی از جنس حرف

× حرف های من ...شما ...و یاقوت
×

آدرس وبلاگ من

yaghot.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/yaghot2012

لیست دوستان

با عمل بگوييد " دوستت دارم "

 

متاسفانه آمار طلاق و اختلاف و خیانت میان زوجها و عاشقهای ایرانی زیاد شده ایران ویج واقعا نگران این موضوع هست به همین جهت سعی میکنیم مطالب علمی و کاربردی بیشتری برای زوجهای و عاشقان ایران ویجی بفرستیم تا راهکاری باشه برای مشکلات خانواده ها . شاید متاهل بودن خودم و نگران زوجهای دیگر بودن هم بی تاثیر نباشه اما هرچی باشه آرزویی جزء صلح و شادی در خانواده های شما سروران نداریم .
 


 

 
 


 نوشته ای به همراه گلها به او بدهید
وقتی قرار باشد به عشق خود اعتراف کنید باید هر کاری که ممکن است انجام دهید. برای مردانی که فکر می کنند در زمینه ی ابراز کلامی عشق به زن مورد علاقه شان ناشی هستند، هدیه دادن یک دسته گل زیبا معجزه می کند. می توانید برای یک مدت مشخص، مثلاً یک ماه، هر روز یه او یک شاخه گل رز هدیه بدهید تا او مرتباً به این فکر کند که شما چه نیتی دارید و بعد از تمام شدن این مدت بجای گل به او یک نوشته بدهید که رویش نوشته شده "دوستت دارم" و شاهد باشید که چگونه از شادی صورتش گل می اندازد.

 


دوستت دارم را با شعر بگویید
اگر موسیقیدان زبردستی هستید و می توانید در حین اجرای برنامه ی خود برای عموم عشق خود را نیز به فرد مورد نظرتان ابراز کنید، بهترین روش را انتخاب کرده اید. برای او یک ترانه ی زیبا بسازید یا ترکیبی از ترانه های عاشقانه ی موجود درست کنید و در برابر دیگران برایش اجرا کنید. اگر بتوانید احساسات خود را در فضا های عمومی ابراز کنید او را از عشق مدهوش می کنید.

 


برایش آشپزی کنید
زنان عاشق مردانی هستند که اگر نمی توانند آشپزی کنند، حد اقل در این زمینه تلاش کنند وخوب پذیرایی کنند. اگر می خواهید احساسات خود را برای معشوقتان ابراز کنید، از استعداد آشپزی تان استفاده کنید. یک شام عاشقانه زیر نور شمع ها تدارک ببینید و از صرف آن در کنار او لذت ببرید. بعد از شام برای دسر کیک کوچکی آماده کنید که روی آن نوشته شده "دوستت دارم". این اتفاق نه تنها او را تعجب زده خواهد کرد بلکه زیبا ترین خاطره ی عمرش را نیز برایش رقم خواهد زد.

 


کشف گنج
طراحی کشف یک گنج ساده ترین و در عین حال خلاقانه ترین روش گفتن دوستت دارم است. سرنخ هایی را در اطراف خانه یا بر سر راهش قرار دهید که هر یک او را به سرنخ بعدی برساند، بگذارید آخرین آنها او را به نوشته ای که در جیب شماست برساند که روی آن احساسات خود را نوشته اید. با این کار او هیجان زده و مبهوت روش ابراز علاقه ی شما می شود.

 


نامه ی عاشقانه
هیچ چیز نمی تواند با روش ساده و قدیمی ابراز عشق مقابله کند. یک نامه ی عاشقانه که با عطری خوش معطر شده بهترین راهی است که معشوقتان را از احساساتی که به او دارید باخبر می کند. این روش مناسب کسانی است که در نوشتن مهارت دارند و از کلمات مناسبی استفاده می کنند. برای او بنویسید که از دیدارش چه احساسی به شما دست می دهد و این کار را با صداقت تمام انجام دهید. نامه را باعشق مهر کنید و برایش بفرستید. روزی که معشوق شما این نامه ی عاشقانه را دریافت می کند بهترین روز زندگی او خواهد بود.

 


با جواهرات بگویید که دوستش دارید
هیچ چیز بیشتر از یک تکه جواهری که مخصوص او درست شده باشد مفهوم دوستت دارم را در بر ندارد. اگر نمی توانید زیاد هزینه کنید می توانید خودتان برایش دستبندی درست کنید. آن را در یک جعبه ی زیبا قرار دهید و زمانی که این را به معشوقتان هدیه می دهید شاهد احساساتی او باشید که در آن لحظه بروز می کنند.

 


فیلم بگیرید
اگر انسان خلاقی هستید یک فیلم درست کنید و در آن نشان دهید که معشوقتان چقدر برایتان ارزشمند است. اگر می خوانید او را دو برابر هیجان زده کنید، وقتی دارد این فیلم را تماشا می کند سر برسید و نگاه متعجب و شاد او را ببینید.

 


جایی که اولین بار او را دیدید
برای زوج ها جایی که برای اولین همدیگر را ملاقات می کنند ارزش و اهمیت بسیاری دارد و گفتن دوستت دارم در این محل از هر جایی تأثیر گذار تر و دلنشین تر است.

 


روی شن های ساحل بنویسید
اگر می خوانید ابراز عشقتان به یاد ماندنی باشد سری به کنار دریا بزنید. می توانید وقتی که حواس محبوبتان پرت است بر روی شن ها یک جمله ی عاشقانه بنویسید که وقتی بر می گردد آن را ببیند و هیجان زده شود. اما اگر جواب دلخواهتان را دریافت نکردید می توانید بگویید که کس دیگری آن را از قبل نوشته. اما اگر اوضاع به همان شکلی که می خواستید پیش رفت عکسی از آن نوشته بگیرید و آن راقاب کنید تا برای همیشه آن لحظه را به یاد داشته باشید.

 


در شهر گردش کنید
با هم قرار بگذارید و به پارک و باغ وحش بروید. تفریح کنید و در حین آن خوراکی بخورید. بهترین نتیجه این است در حین راه رفتن ، بیشتر از زمانی که در باشگاه صرف می کردید کالری می سوزانید.

شنبه 5 آبان 1391 - 8:00:35 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 8 آبان 1391   5:52:30 AM

g4 گل رز

http://farzaneh6211.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 7 آبان 1391   12:10:19 PM

سلام یاقوت جان

عکس و مطالب بسیار مفیدی نوشتید

امیدوارم همیشه موفق باشید

بعضـي نگــاه ها مــي گــوينــد فقـط بـاش، هيــچ نمـي خـواهنـد جــز

بــودنتـــــــ ...

آخــر هــم كــه مــي رود، هنـــوز نمـــي گــويـــد انـــدازه ي دوستــــــ

داشتنــش را! تـــوام نمــي فهمـــي ميــــزان خـــواستنـــش را... فقـــط

میــــــــرود...

ميـــــرود و طـــول نگــــاه هـايــش بــاقـــي مـــي مــانـــد...!

http://irajkhan404.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 6 آبان 1391   10:09:56 AM

درود خانم یاقوت ، نسخه مانند یاقوتند ، و اثر گذار، به شرط نمایشی نبودنش!از هر دو طرف؟ هیچ چیزی از صداقت در وفاداری بالاتر نیست و رعایت همدیگر در خوشیها و تلخیهای روزگار ، تصاویر را که نگاه می کردم دیدم کادوی جواهر طرف را به پرواز دراورده گویا پر اثر ترینشه ، حال ذوجی که تازه زندگی را شروع کردند(اکثریت)با گرانی و قیمت 1.5 میلیونی سکه و...مرد خونه چه خاکی بریزه بر سرش که معشوق را به پرواز در اره؟ البته که تنها راه نیست و شما هم در گزینه انتهایی اوردید - سپاس

http://gharibe-bd.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 5 آبان 1391   8:31:52 PM

درود خانم یاقوت! مثل همیشه مطلب قشنگی رو انتخاب کردین

در یک کلام باید بگیم که یک زوج بیشتر از هر چیز دیگه ای به توجه نسبت به هم احتیاج دارند. فکر میکنم این مطلب هم میخواد همین رو بگه

همیشه پاینده باشید

آخرین مطالب


آدم نداشته


زن


سال نو مبارك عزيزانم


با وحشتناک‌ترین فرودگاه‌های جهان آشنا شوید


یکی بود .. رفت .... و زندگی ادامه دارد بی او ...بی من ....بی تو


این کارها را در حق خودتان انجام ندهید


نامه دختری زیبا به مرد ثروتمند آمریکایی


اگــر جهان یــک دــده صــد نفری بــود


شايد ما به سرعت از بچگيمان دور شديم ....


احساسي ترين مردم دنيا كدامند ؟


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

478400 بازدید

99 بازدید امروز

670 بازدید دیروز

1015 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem